[Úvodní stránka][Textové menu]
[Přihlásit se]

ČESKÉ VRBNÉ 30. - 31.ČERVENEC 2003

ČESKÉ VRBNÉ 30. - 31.ČERVENEC 2003

Zkratky: [Úvod] [Vašek] [Franta] [Mirek] [Tomáš] [Matouš] [animace]
Po kliknutí na fotku či animaci se zobrazí její větší verze.

Kdo je mimo mísu, tak vězte, že České Vrbné je místo na předměstí Českých Budějovic, kde se nachází umělá slalomová dráha (více - včetně fotek na www.stachsw.cz/skvscb).

V pondělí jsme se snažili spravit nějaké vraky, co máme v loděnici a přitom jsme se rozhodli, že bychom si zajeli někam zajezdit. Na letošním suchém táboře k tomu nebyla nejmenší příležitost. Za celý tábor jsme nejeli jediný jez :-(.
Naše lodě(kajáčky) byly zrovna na Vltavě a my jsme navíc dostali chuť zajezdit si na nějakých kratších loďkách. Tak jsme trochu telefonovali. Druhý den dopoledne to objeli a bylo hotovo. Jediné, co bylo trošku složitější bylo sehnat nějakou loďku v singlu. Nakonec jsme pochodili v BOATPARKu u Invalidovny:

Ve středu ráno po mocné JAWA party jsme vyzvedli loďky a vyrazili zapůjčeným žlutým bleskem v sestavě Tomáš, Mirek, Vašek, Franta a moje maličkost.

Zde rovnou poukážu na ceduli za Tomášem - guláš a 6 houskových knedlíků za 29Kč. Hospa v Milíčově - pohoda cestou zpátky.


Na kanále bylo dost živo, jelikož jedny závody ve vodním slalomu skončily a další se měly jet v sobotu, tak většina slalomářů zůstala trénovat. My jsme však měli k dispozici váleček, který je až pod cílem a který byl přesně to, na co jsem měli chuť a lodě a vůbec.

Jak se vám jeví váleček z fotky?! Ocenili jsme ho na cca WW 2+.
Sílu docela měl - špatně uchycené helmy byly ty tam a člověk měl pocit, že ho to snad svlékne i z neoprénu. Nicméně po prdnutí vás po chvilce pustil a vy jste již mohli v klídku zvedat.
Další lišpůtkou byl pravý vracák, který vás hned nekompromisně poslal zpátky. Ať už v lodi nebo jako krysu :-).

Oba dva dny byly mocnou prověrkou neprůstřelnosti vašeho eskymáka. Z válce byl většinou tak jeden úspěšný výjezd na 5 najetí. Kdo nezvedá, tak by musel jezdit opravdu bez chybiček, jinak to ani moc nemělo smysl.

Teď vám nabídnu několik fotek a mým postřehů k jednotlivcům naší výpravy:


Vašek foto 1

foto 2 foto 3 foto 4 foto 5


Franta C1 foto 1

foto 2 foto 3 foto 4 foto 5


Mirek K1 foto 1

foto 2 foto 3 foto 4 foto 5


Tomáš K1 foto 1

foto 2 foto 3 foto 4 foto 5


Matouš K1 [C1 :-)] foto 1

foto 2 foto 3 foto 4 foto 5


Na závěr tu jsou ještě dvě drobné animace, které jsme pořídili, v podání Mr.Tomáše.

animace 1
Po kliknutí se zobrazí větší verze - velikost 1,1 MB.

animace 2
Po kliknutí se zobrazí větší verze - velikost 800 kB.


Ještě na závěr:

Fotky vybral a bláboly napsal var gaJsHost = (("https:" == document.location.protocol) ? "https://ssl." : "http://www."); document.write(unescape("%3Cscript src='" + gaJsHost + "google-analytics.com/ga.js' type='text/javascript'%3E%3C/script%3E"));