[Zpět...]

 

POZOR!

Z dlouhodobých inzertních kampaní firmy Microsoft jistě víte, co je největším problémem naší mladé kapitalistické společnosti, co je největší překážkou našeho vstupu do EU. Ano, je to SOFTWAROVÉ PIRÁTSTVÍ!

Naši specialisté z oddělení boje s organizovaným zločinem nedávno odhalili další výrobnu pirátských kopií programů, situovanou ve vesničce Kosoři, jen malý kousek za hranicemi Prahy. Bohužel, slabě vyzbrojená přepadová jednotka byla ozbrojenou ochrankou této zločinecké továrny rozprášena poté, co policistům došly diabolky. Druhý útok pak byl odražen sprostým podplacením policistů. Piráti nerušeně pracují dál!

Tímto tudíž vyhlašuji
MOBILIZACI
!

Všichni akceschopní občané nechť se v sobotu 20.11. shromáždí nejpozději v 17:34 hodin na nádraží Radotín na odjezdové stanici autobusu 313. Vhodný autobus číslo 165 odjíždí od pošty v 17:12 a periferií projíždí v 17:18, rozumný vlak odjíždí ze Smíchova v 17:20. Návrat těch, kteří přežijí, je plánován nejpozději na 22:43.

S sebou si přineste baterku, tužku a papír, cca 20 Kč a oblečení vhodné na noční boj v zástavbě vesnického typu (doporučena jest čepice "zmijovka", tepláky s vytahanými koleny, vaťák...). Též jsou vhodné začerněné tváře, brýle pro noční vidění a ampulky s cyankáli; někomu se může hodit telefonní karta či mobil. Na cestu autobusem 313 budete potřebovat dvě přestupní jízdenky (za 12 Kč), a to pravděpodobně i v případě, že máte průkazku MHD.

Případné dotazy budou zodpovězeny na našich zelených linkách: 158 (24 hodin denně), 61388221 (cca 8-17), 4024293 (večer).

POHOV!

major Mravenec
specialista PČR na počítačovou kriminalitu

 


Něco málo informací navíc: Akce KOSOŘ II navazuje na předchozí akci konanou na stejném místě; popis můžete najít zde a zde. Odhadovaná délka akce je cca dvě až tři hodiny, takže je možno ještě stihnout bus 165 do Komořan a Modřan (řazeno dle trasy autobusu). Akce bude typu "městská hra" (znají všichni absolventi některého z práčecích táborů), ovšem přizpůsobená věkovému složení KOŘES++. Více informací podá Houska, telefony uvedeny výše, mail houska@kores.cz.