Malá Fatra v obrazech

Jistě už jste nalezli článek o Malé Fatře v číslech i další. Teď bych chtěl k tomu přispět pár obrázkama. Kvalita je taková jaká je, snaha byla udělat obrázky takový, aby na nich něco bylo vidět, ale zároveň, aby měli rozumnou velikost a přenosová rychlost nebyla 1 obrázek za týden. Pokud máte času dost, směle na obrázek klikněte. Pokud mi snad chcete napsat, tady máte možnost. Cuba@kores.cz

Snídaně v Těrchové, na počátku Dier.
Sluníčko svítí, pohoda, klídek, čerstvá voda z potoka, která se dá pít vícekrát něž právě jednou.
Zetor, Termit, MarinaSkála, která byla spatřena z vyhlídky v Dierách.Malý Rosutec, počasí se pomalu začíná kazit.Marina na žebříku v DieráchSobotní ráno nás přivítalo bouřkou. Poté co skončila, a vylezli jsme ze stanů se nám naskytl i tento pohled na Velký Rozsutec.Jana a JirkaVelký Kriváň dobyt! Pokud se Vám zdá pozadí divný, tak to není proslulá anglická mlha, ale pravý nefalšovaný slovenský mraky, které se pohybovaly z údolí do údolí, a když stál kopec v cestě, tak ho trochu zahalily.
Zleva zezadu: Zetor, Termit, Váša, Tomáš, Čuba.
Jana, Kikina, Jirka.
Marina, Písa, Čuba++,
Jejda, Bendula.Vrchol Malého Kriváně. Mraky nás neopouští. Zleva: Čuba, Jana, Marina.Odpoledne vylezlo slunce. Bohužel mohu jen konstatovat: kopec. Ale není to nádhera?

Rozcestník pod Suchým. Takhle to moc nevypadá, ale ve skutečnosti je kopec ostrej.